OpenCart SSL Certificate

Ofis Mobilyası Nasıl Olmalı?

Ofis Mobilyası Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Ofis Mobilyası Nasıl Seçilmeli? Ofis Mobilyası Nasıl Olmalı?
Ofis mobilyası neleri kapsar ilk önce bunla başlayalım. Ofis çalışma masası, toplantı masası, bekleme koltuğu, sehpa, dolap, keson, çalışma koltuğu, toplantı koltuğu, banko, ofis kanepesi vs.  tüm bunlar ofis mobilyalarının içeriğini oluşturan ürünlerdir.

Ofis mobilyası seçerken çalışma alanlarının tasarımı kadar çalışanlar açısından ergonomik ve rahat olması da gerekmektedir. Ofis mobilyasının iş yapısına , meslek grubuna uygun seçilmesine dikkat etmeliyiz. 

Örneğin  Avukatlık/hukuk  bürolarını düşünelim. O ortamın gerektirdiği dekorasyonel ihtiyaçlar ofis mobilyalarının da tarzını belirler. Çizgiler, avukatlık mesleğinin ciddiyeti ile örtüşmek durumunda. Buna karşılık bir reklam ajansı ortamı için daha canlı renklerin tercih edilmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Ofisinizden içeriye giren kişiye doğru yerde olduğunu hissettirmek önemlidir. 


Ofis Alanımız Küçük ise Nasıl Mobilya Tercih Etmeliyiz?
Küçük  ofisler için ideaworkstation çalışma masaları ve workstation masa grupları modelleri arasından açık ofis masaları için tercihte bulunabilirsiniz.

Tekli, İkili, Üçlü Yada Dörtlü kullanabileceğiniz workstation çalışma masası çeşitlerine uygun bölücü paneller kullanarak, küçük ofisinizi ferah bir çalışma ortamına dönüştürebilirsiniz. 

Klasik Ofis Mobilyası mı? Modern Ofis Mobilyası mı?

Klasik ofis mobilyası veya modern ofis mobilyası tercihlerinizi işyeri faaliyet alanınıza/ meslek grubunuza göre tercih etmeniz gerekmektedir. Vip Makam Masa Takımlarıda bunların dışında tercih edilebilir. Klasik ofis mobilyasında eğer ofisiniz büyük ise koyu tonlar, ofisiniz küçük ise açık tonlar tercih etmelisiniz. Açık tonlar her zaman çalışma alanını daha ferah ve daha büyük  gösterir. Doğal ahşap makam masa takımları klasik mobilyada en çok tercih edilen ofis mobilyası seçenekleri arasındadır.

Ofis Mobilyalarında tercihimizi sadelikten yana kullanmak istiyorsak moden ofis mobilyalarını tercih etmeliyiz. Melek grubunuza uygun çizgilerde modern ofis mobilyalarınızda açık renkleride kullanabilir, böylelikle ferah ve doğal ortamlar oluşturabilirsiniz.


Alışveriş sepetiniz boş!